WWW.SHPETIMI.COM


 

 

 

 

 

N.T.SH. SHPETIMI PEJĖ

N.T.SH. SHPETIMI ju ofron materiale tė ndryshme pėr ndertimtari, bojra, fasada si dhe shume mjete te tjera tė punės nga firmat me tė njohura botėrore.
Gjathashtu N.T.SH. SHPETIMI merret me prodhimin e pakove nga kartoni ku kryen prodhimin e te gjitha dimensioneve te pakove si dhe mbishkrimin e firmės suaj ne pako.
N.T.SH. SHPETIMI ėshtė pėrfaqėsues i firmes TAFAJ3HA pėr Pejė pra tek ne mund tė furnizoheni me tė gjitha llojat e pompave te ujit tė firmės se njohur botėrore PEDROLLO.  

 

Copyright © NTSH Shpetimi 2008. Designed by Kosova Marketing